Potrebujete pomoc?Kontaktuj nás
 Bom

O nás

Naša história

Spoločnosť bola založená v roku 2001 a je lídrom v priemysle zameranom na kvalitu dodávok ťažko dostupných, dlho dodateľných, zastaraných elektronických súčiastok, s ukončenou životnosťou (EOL). Naše oddelenie zabezpečovania kvality a interné laboratórium boli považované za jedného z lídrov v odbore nášho programu na zmiernenie falzifikátov. Proces kontroly, ktorý sledujeme pri všetkých výrobkoch, je založený na súčasných priemyselných štandardoch.

Keďže sme roky pracovali v priemysle nezávislých elektronických komponentov, náš generálny riaditeľ - JC Lee si uvedomil, že mnohým nezávislým distribútorom záleží viac na výsledku, ako na kvalite komponentu alebo spokojnosti zákazníka. V roku 2000 videl JC Lee okamžitú potrebu nezávislého dodávateľa zameraného na zákazníka a prostredníctvom vízie vytvoril distribútora, ktorý sa mohol sústrediť na potreby zákazníkov a zároveň klásť dôraz na kvalitu a spokojnosť zákazníka. Po niekoľkých rokoch distribúcie malého výklenku komponentov spoločnosť JC Lee rozšírila našu produktovú radu a začala skladovať, získavať a distribuovať stovky komponentov zákazníkom po celom svete.

Profil spoločnosti

Sme nezávislý distribútor elektronických komponentov, ktorý sa zaviazal k integrácii služieb distribúcie elektronických komponentov svetovo známych značiek. Bola založená v novembri 2010 so sídlom v Hongkongu. Máme tiež logistické sklady v Hongkongu a Tai Wan.

Pre našu spoločnosť je charakteristický vysoko kvalitný elitný tím a podnikanie našej spoločnosti je rozptýlené vo viac ako 30 krajinách vo všetkých regiónoch sveta. Predchádzajúci kanál je bohatý na originálnych výrobcov a autorizovaných zástupcov. Nadväzujúce kanály majú spotové zdroje, vďaka ktorým sa zdieľanie informácií o skladových zásobách stáva skutočnosťou, a uchovávame najnovšie a najcennejšie trhové informácie.

Naše výrobky a služby zahŕňajú všetky oblasti elektronického priemyslu, vrátane vojenského, automobilového, lekárskeho, spotrebnej elektroniky, priemyselnej kontroly, internetu vecí, novej energie a komunikácií atď. Zákazníkom môžeme poskytovať služby vo všetkých oblastiach, ako sú napr. inteligentná distribúcia, zníženie nákladov, poradenstvo v oblasti služieb na požiadanie, riadenie kvality, konzultácie v oblasti informácií o spotovom trhu, integračné služby a recyklácia zásob.

Na základe princípu „integrovaného, ​​na zákazníka zameraného, ​​kvalitatívneho, cenovo orientovaného a na služby orientovaného vývoja“ urobíme všetko pre to, aby sme zákazníkom poskytovali tie najlepšie produkty a služby.

Budeme neustále zlepšovať obchodnú sieť spoločnosti po celom svete, vytvárať skutočnú a trvalú hodnotu pre zákazníkov a vytvárať príležitosti pre zamestnancov, ktoré im môžu pomôcť neustále sa rozvíjať. Úprimne dúfame, že môžeme byť vašim najlepším partnerom v distribúcii komponentov!